Aktivity

Interiérové ihrisko

Priestory detského kútika s radosťou využije každá rodina s deťmi. Zabavia sa tu všetci, od najmenších cez tínedžerov po rodičov.

Vonkajšie ihrisko

Hotel Glamour**** myslí aj na svojich najmenších návštevníkov. Naše vonkajšie ihrisko poskytuje priestor na zábavu detí každého veku.

Multifunkčné ihrisko

Súčasťou hotelového areálu je multifunkčné ihrisko, kde si hostia môžu svoj pobyt spríjemniť športovými aktivitami a zahrať si futbal, tenis, volejbal, alebo iné športy. Hoteloví hostia majú vstup na ihrisko zdarma, je potrebná len rezervácia.

Súkromná pláž

Hotel Glamour**** disponuje súkromnou plážou, kde si počas leta môžete pohodlne oddýchnuť, zrelaxovať a vychutnávať slnečné lúče. Príjemné ochladenie nájdete v letnom bare, ktorý ponúka okrem iného aj osviežujúce miešané nápoje.

Pre hotelových hostí sú pripravené lehátka a slnečníky poskytované zadarmo. Súčasťou súkromnej pláže je aj piesočnaté ihrisko, ktoré môžu hoteloví hostia taktiež využívať.

Súkromné mólo

Ak holdujete vodným športom, hotel Glamour**** si zamilujete. Hotel má k dispozícii súkromné mólo, pri ktorom si môžete bezpečne zaparkovať váš „dopravný“ prostriedok, zatiaľ čo vy budete využívať služby hotela Glamour****. Pri hoteli je aj plávajúci pontón vhodný pre účely výletnej lode.

Požičovňa

Ak radi oddychujete aktívne, v hoteli si viete zapožičať paddleboardy, ktoré môžete využiť priamo na Zemplínskej šírave, alebo aj bicykle, ktoré vám pomôžu pri objavovaní krás okolia.