Moderne zariadené izby ponúkajú hosťom hotela Glamour**** pohodlné ubytovanie.

Izby COMFORT ponúkajú malebný výhľad na Zemplínsku šíravu, rozlohu 26 m2, manželskú posteľ, možnosťou prístelky a balkón.

Izby STANDARD sú orientované na pohorie Vihorlat s rozlohou 21 m2, možnosť výberu oddelených lôžok, alebo manželskej postele. V ponuke je aj plne vybavená izba s bezbariérovým prístupom.

APARTMÁN s rozlohou 36 m2 má priestrannú terasu s výhľadom na Zemplínsku šíravu, manželskú posteľ a samostatnú obývaciu izbu s možnosťou prístelky.

K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút/vaňa, klimatizácia, televízor, trezor, minibar a bezplatné WI-FI pripojenie. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

 

Na vaše rezervácie sa tešíme na: Адрес электронной почты защищен от спам-ботов. Для просмотра адреса в вашем браузере должен быть включен Javascript.alebo tel.: +421/56 688 05 55.

 

 Cenník:

 

Sezóna

15. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 14. 6.

Izba COMFORT 99 € 89 €
Izba STANDARD 89 € 79 €
Apartmán 135 € 125 €

 

Poplatky:

Prístelka: 35 €/noc

Poplatok za domáce zviera: 25 €/noc

Skorý Check-in pred 14:00 hod.: 20 €

Neskorý Check-out od 11:00 – 14:00 hod.: 20 €

Miestna daň: 1 €/osoba/noc

Ceny sú vrátane DPH za noc s raňajkami.

V prípade obsadenia izby len jednou osobou poskytujeme 30% zľavu na ubytovanie len mimo letnej sezóny.


 

Отель « Glamour****»  предоставляет своим клиентам  лишь  наилучшие услуги, вместе с приятным окружением Земплинской Ширавы.

about us

Отпразднуйте свой большой день в приятной обстановке отеля «Glamour****». Вас  ждет коллектив профессионалов, который готов исполнить каждое ваше желание.

location

Окружение отеля как-будто специально создано для плавания в Земплинской Шираве, посещения замков,  расположенных поблизости, туристических достопримечательностей, таких, например, как Снинский камень и Вигорлатское озеро, или музыкальных и культурных фестивалей.