KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

 

Počas letnej dovolenky na Zemplínskej šírave majú návštevníci možnosť prezrieť si jej pobrežie z výletnej lode. Vyhliadkovú plavbu si môžu vychutnať od júna až do augusta.

Výletná loď Zemplín vychádza z prístavu Hôrka vždy o 10:00, 12:00, 14:00, 16:00 hod. a vracia sa späť do prístavu. Počas plavby sa nedá vystúpiť a nastúpiť na inom stredisku ako na Hôrke. Minimum je 10 a maximum 60 ľudí. Cez sezónu výletná loď premáva od pondelka do nedele. Vyhliadková plavba trvá 45 minút pozdĺž rekreačných stredísk Medvedia hora, Kaluža, Kamenec a Paľkov. Cena lístka pre dospelých je 5 € a pre deti 2 €.

Túto výletnú loď je možné v prípade záujmu si objednať na firemné alebo spoločenské akcie pre návštevníkov hotela. Bližšie informácie o možnostiach prenájmu lode vám radi poskytneme na recepcii hotela.

Zdroj a viac info: www.sirava.eu

 


 

 

Akcie

Objavte čaro Slovenska a prežite očarujúce chvíle na brehu Zemplínskej šíravy v príjemnom prostredí hotela Glamour****.Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.