Moderne zariadené izby ponúkajú hosťom hotela Glamour**** pohodlné ubytovanie.

Izby COMFORT ponúkajú malebný výhľad na Zemplínsku šíravu, rozlohu 26 m2, manželskú posteľ, možnosťou prístelky a balkón.

Izby STANDARD sú orientované na pohorie Vihorlat s rozlohou 21 m2, možnosť výberu oddelených lôžok, alebo manželskej postele. V ponuke je aj plne vybavená izba s bezbariérovým prístupom.

APARTMÁN s rozlohou 36 m2 má priestrannú terasu s výhľadom na Zemplínsku šíravu, manželskú posteľ a samostatnú obývaciu izbu s možnosťou prístelky.

K štandardu všetkých izieb patrí sprchový kút/vaňa, klimatizácia, televízor, trezor, minibar a bezplatné WI-FI pripojenie. V cene ubytovania sú zahrnuté raňajky a parkovanie na vonkajšom hotelovom parkovisku.

 

Na vaše rezervácie sa tešíme na: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.alebo tel.: +421/56 688 05 55.

 

 Cenník:

 

Sezóna

15. 6. - 31. 8.

Mimo sezóny

1. 9. - 14. 6.

Izba COMFORT 99 € 89 €
Izba STANDARD 89 € 79 €
Apartmán 135 € 125 €

 

Poplatky:

Prístelka: 35 €/noc

Poplatok za domáce zviera: 25 €/noc

Skorý Check-in pred 14:00 hod.: 20 €

Neskorý Check-out od 11:00 – 14:00 hod.: 20 €

Miestna daň: 1 €/osoba/noc

Ceny sú vrátane DPH za noc s raňajkami.

V prípade obsadenia izby len jednou osobou poskytujeme 30% zľavu na ubytovanie len mimo letnej sezóny.


 

Promotions

Hotel Glamour**** offers to its costumers the best of all services in a splendid surrounding of Zemplínska Šírava.

Weddings

about us

Celebrate your great day in a beautiful surrounding of the hotel Glamour****. Our team of professionals is prepared to meet all your desires.

Trip recommendations

location

Hotel surrounding offers various possibilities. Apart from swimming in the water reservoir, you may visit castles and touristic places such as Sninský kameň and Vihorlatské jazero situated in close surrounding, or attend music and cultural events.