KVALITA VODY NA KÚPANIE

Regionálny úrad verejného zdravotníctva v Michalovciach

Salón FAnn Beauty

 
Kozmetické salóny FAnn BEAUTY prinášajú zákazníkom profesionálnu starostlivosť o pleť tváre v spojení s intenzívnym relaxom. Buďte krásna aj počas dovolenky.
Rezervujte si svoj termín na kozmetické ošetrenie už pri rezervácii hotelovej izby.  
 
Prečo nás navštíviť?
Popri každodennej domácej starostlivosti o pleť by si mal každý nájsť aspoň raz mesačne čas na návštevu kozmetického salónu. Ošetrenia, ktoré kozmetické salóny FAnn BEAUTY ponúkajú, poskytujú pleti niečo, čo jej domáca starostlivosť dať nedokáže: profesionálne prípravky obsahujú vyššiu koncentráciu aktívnych zložiek, cielené masážne techniky podporujú obnovu pleti, zvyšujú účinnosť aktívnych látok hlbším prienikom do pleti a v neposlednom rade prinášajú nezvyčajný zmyslový zážitok.

Čo vás čaká v kozmetickom salóne FAnn BEAUTY?

·    príjemné prostredie ako stvorené na relax
·    odborne vyškolené kozmetičky s profesionálnym prístupom
·    podrobná analýza pleti a individuálne poradenstvo
·    kozmetické ošetrenie ušité na mieru vašim požiadavkám a potrebám pleti
·    konzultácia po ošetrení – navrhnutie programu domácej starostlivosti
·    uvoľnenie, odstránenie stresu a únavy, povzbudenie pleti a doplnenie energie
·    vernostný systém, ktorý prináša pravidelné výhody
·    po kozmetickom ošetrení možnosť nákupu pleťových prípravkov a dekoratívnej kozmetiky za zvýhodnené ceny
·    okamžitý efekt: krásna, svieža, povzbudená pleť
·    dlhodobý efekt: pretrvávajúce účinky ošetrenia pleť omladzujú a uzdravujú
 
Značky, s ktorými sa stretnete v kozmetickom salóne FAnn BEAUTY hotela Glamour****:

MATIS Paris – profesionálna starostlivosť o pleť

MATIS Paris predstavuje jedinečný svet krásy, spojenie výnimočného know-how, bohatých, vysokoúčinných zložiek a najlepších účinkov. MATIS Paris prináša potešenie vďaka fantastickým textúram, upokojujúcim vôňam a farebnej harmónii, ktoré premenia každodennú starostlivosť o pleť na intenzívnu relaxáciu. Ženy aj muži si spomedzi jednotlivých línií môžu zvoliť svoj vlastný svet krásy. MATIS Paris je jedinečná a jemná, komplexná a účinná francúzska starostlivosť o pleť.

GOSH Copenhagen

GOSH je inovačná a trendová kozmetická značka z Dánska. Značka je známa v prvom rade pestrosťou, modernosťou a inovačnosťou prípravkov dekoratívnej kozmetiky, ktoré podnecujú tvorivosť a hravosť pri líčení. Zaručujú vysokú kvalitu, sú bez parfumácie a parabénov, a aj preto sú ideálne pre všetky typy pleti.

MAVALA Switzerland

Švajčiarska značka MAVALA je líder v starostlivosti o ruky a prírodné nechty. Dlhodobé výskumy umožnili značke MAVALA rozpoznať rôzne typy nechtov a vyvinúť líniu cielených prípravkov s jedinečným zložením. Vďaka kvalite a komplexnej starostlivosti, ktorú značka MAVALA ponúka, budú vaše nechty zdravé a krásne.
 

Akcie

Silvestrovská noc v hoteli GLAMOUR**** v štýle elegancie 30-tych rokov.

Svadby

about us

Oslávte svoj veľký deň v príjemnom prostredí hotela Glamour****. Čaká na vás tím profesionálov, ktorý je pripravený splniť každú vašu túžbu.

Tipy na výlet

location

Okolie hotela je ako stvorené na kúpanie sa vo vodnej nádrži Zemplínska Šírava, návštevu okolitých hradov, turistických destinácií ako Sninský kameň a Vihorlatské jazero, či hudobných a kultúrnych festivalov.